HEMEN TEKLİF AL

HAKKIMIZDA


Promar Medya Ajans şirketi ekibindeki uzman kadro ile sizlere en kısa sürede en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamış bir şirkettir. Alanında bir çok çalışma alanı bulunan Promar Medya Ajans buna rağmen çok kaliteli ve kısa süre içerisinde gerçekleştirdiği hizmetler ile müşterilerin güvenini kazanmış bir kuruluş olarak hızla devam etmektedir . Özgün arayüz tasarımları ve scriptleriyle daha önce kimsenin tam olarak faaliyete geç irmemiş olduğu bir projeye adım atmıştır. Neredeyse tüm alanlar için yazmış olduğu yazılım ile tüm herkese hizmet vermeyi amaçlamış ve bu doğrultuda gitmiştir. Sadece yazılım konusund a değil, bunun yanında bir çok ek hizmet olayını da başlatarak alanında adeta yeni bir çağ başla tmıştır. Ek hizmetleri bölümü ile logo tasarımından SEO'ya, slider tasarımından sosyal medya hizmetine kadar bir çok alanda hizmetleri de bulunan Promar Medya Ajans'ın bu alanlarda da bir çok kitleye ulaşarak müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Kısa süre içerisinde Türkiye şirketini büyüterek Dünya'ya kapıların ı açmaya hazırlanan Promar, tüm herkes için bu hizmeti getirmeyi vizyon olarak görmüştür.

Vizyon

Sektörde daima yenilikçi, özgün şekilde çalışarak müşterilerin ilk tercih ve tek tercih ettiği bir firma olarak başarılı daimi kılmak.

Misyon

Alanında uzman kadromuz ile siz müşterilerimize en güvenilir, doğru ve hızlı şekilde çözüme ulaşmanız için hizmet vermek

EKİBİMİZ